Dom Studencki nr 1

Dom Studenta nr 1
ul. Batalionu Pięć 9
W Domu Studenckim nr 1 na studentów i doktorantów czeka 238 miejsc w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowoych. Każdy pokój posiada lodówkę. Mieszkańcy mają dostęp do Internetu. DS1 dysponuje również dwoma pokojami z łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych

Domu Studenckim nr 1 na studentów i doktorantów czeka 238 miejsc w pokojach jedno-, dwu-, i trzyosobowych.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon z mozliwością łączenia rozmów przychodzących i połaczeń między pokojami. Każdy pokój posiada lodówkę i dostęp do internetu. W akademiku urzadzono klub studencki i klubokawiarnię, gdzie studenci organizują imprezy i spotkania okolicznościowe. Ponadto na parterze budynku usytuowane są: pokój cichej nauki, pomieszczenie xero, pracownia komputerowa i sala telewizyjna, a także pralnia z profesjonalnymi pralnicami i suszarką.
DS dysponuje również dwoma pokojami jednoosobowymi z łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.

KONTAKT:

ul. Batalionu Pięść 9