Dom Studencki “Sarna”

Dom studencki Sarna
ul. Konarskiego 4A, Osiedla “Przyjaźń”
Dom Studencki “Sarna” dysponuje 280 miejscami w segmentach dwu- i trzypokojowych. W każdym segmencie znajduje się umeblowana i wyposażona kuchnia z aneksem
jadalnym, łazienka z prysznicem oraz toaleta. DS “Sarna” posiada dwa pokoje jednoosobowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Akademik "Sarna" położony na terenie Osiedla "Przyjaźń" na Woli dysponuje 280 miejscami w segmentach dwu- i trzypokojowych.
Segment dwupokojowy (4-osobowy) składa się z:
- dwóch pokoi (w każdym pokoju łóżka, szafy, szafki nocne i półki wiszące x2)
- toalety i natrysku
- umeblowanej i wyposażonej kuchni  (kuchnie elektryczne oraz lodówki) z aneksem jadalnianym.

Segment trzypokojowy (6-osobowy) składa się z:
- trzech pokoi (w każdym pokoju łóżka, szafy, szafki nocne i półki wiszące x3)
- toalety i dwóch natrysków

Dom studencki posiada dwa pokoje jednoosobowe przygotowane dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach inwalidzkich).
Ponadto w budynku znajduje się dźwig osobowy przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, sala telewizyjna, pokoje cichej nauki, pokoje gościnne, pralnia wraz  z suszarnią i siłownia.
W każdej kuchni zainstalowany jest telefon z numerem wewnętrznym. W pokojach mieszkalnych istnieje możliwość podłączenia się do sieci internetowej.

Administracja, zarządzająca bezpośrednio domem studenta ma siedzibę w budynku akademika:

Dom Studenta Nr 4 "Sarna"
kierownik Anita Biardzka-Melion

ul. Konarskiego 4 A