Dom Studencki “Rogaś”

Dom studencki Rogaś
ul. Konarskiego 3, Osiedla “Przyjaźń”
Dom Studencki “Rogaś” posiada 248 miejsca w segmentach dwu- i trzypokojowych. W każdym segmencie znajduje się umeblowana i wyposażona kuchnia z aneksem jadalnym,
łazienka z jednym lub dwoma prysznicami oraz toaleta. W DS “Rogaś” znajdują się dwa pokoje jednoosobowoe przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Akademik "Rogaś" położony na terenie Osiedla "Przyjaźń" na Woli
dysponuje 248 miejscami w segmentach dwu- i trzypokojowych.
Segment dwupokojowy (4-osobowy) składa się z:
- dwóch pokoi (w każdym pokoju łóżka, szafy, szafki nocne i półki wiszące x2)
- toalety i natrysku
- umeblowanej i wyposażonej kuchni  (kuchnie elektryczne oraz lodówki) z aneksem jadalnianym.

Segment trzypokojowy (6-osobowy) składa się z:
- trzech pokoi (w każdym pokoju łóżka, szafy, szafki nocne i półki wiszące x3)
- toalety i dwóch natrysków
-umeblowanej i wyposażonej kuchni  (kuchnie elektryczne oraz lodówki) z aneksem jadalnianym

Dom studencki posiada dwa pokoje jednoosobowe przygotowane dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach inwalidzkich).
Ponadto w budynku znajduje się dźwig osobowy przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, sala telewizyjna, pokoje cichej nauki, pokoje gościnne, siłownia oraz dwie pralnie wraz z suszarniami.
W każdej kuchni zainstalowany jest telefon z numerem wewnętrznym. W pokojach mieszkalnych istnieje możliwość podłączenia się do sieci internetowej.

Administracja, zarządzająca bezpośrednio domem studenta ma siedzibę w budynku akademika:

Dom Studenta Nr 3 "Rogaś"
Kierownik: mgr Elżbieta Mazur
ul. Konarskiego 3